środa, 24 grudnia 2014

Hej kolęda, kolęda!

Witajcie kochani,

w ten szczególny dzień chcę Wam złożyć najserdeczniejsze i najcieplejsze życzenia bożonarodzeniowe, spędźcie je w pięknej i rodzinnej atmosferze. Wszystkiego co najlepsze również na ten Nowy Rok 2015, niech nam się spełni choć część marzeń i zamierzeń :)Gwiazdę wykonała moja Mama :)
Do usłyszenia po świętach, pozdrawiam Was serdecznie

7 komentarzy:

 1. Piękna gwiazda : ). Od razu wiadomo po kim odziedziczyłaś talent do rękodzieła : ). Dziękuję za piękne życzenia,bo jeśli choć maleńka część moich marzeń się spełni to jest szansa,że wyleję o całe morze łez mniej niż w mijającym roku...Każdy jest kowalem swojego losu-tak mówią,ale czasem ten los wymyka nam się spod kontroli...I uginamy się pod jego ciężarem,by po chwili znów zacząć się prostować,pomimo tego,że ktoś mówi-odpuść ,nie dasz rady,nie uda ci się,walczysz z wiatrakami...To czwarte święta kiedy uśmiecham się przez łzy,ale się uśmiecham,bo są osoby,które potrafią mnie pocieszyć,choć nawet o tym nie wiedzą : ). Wszystkiego co najlepsze dla Ciebie : )Radości, Miłości i Niekończącej się weny
  twórczej : ).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moniko święta to czas refleksji, zarówno tej miłej, wywołującej uśmiech na naszych twarzach, ale i tej wywołującej łzy smutku, niestety. Pozostaje nam wierzyć, ze wszystko sie kiedyś samo ułoży, skoro my nie mamy na to wpływu mimo prób i starań. I z tą myślą wkroczmy w ten kolejny rok, że może wszystko samo sie poukłada, tymczasem my po prostu róbmy swoje :)

   Usuń
  2. Święte słowa : ). A jeśli chodzi o robienie swojego,to nie wiem jak Ty,ale ja to już chyba jutro nie wytrzymam żeby nie sięgnąć po igłę z nitką albo żeby czegoś nie zmalować...To chyba jest naprawdę najcięższa postać uzależnienia : ). Pozdrawiam serdecznie : )

   Usuń
  3. Moniko wszystko sie zgadza :) od wczoraj juz cos małego "sie tworzy", u Ciebie pewnie tez :)

   Usuń
  4. U mnie jeszcze dziś w miare spokojnie szyciowo,na razie tworzę w swojej głowie ; ). Ale jutro już na pewno pęknę i odpalę maszynę : ). Mam ogromną chrapkę na uszycie owcy w stylu T. Conne,choć trochę przeraża mnie ten wykrój ; ). Ciekawi mnie ogromnie co tworzysz : )

   Usuń
  5. Hmmm, owieczka jest urocza, napewno bedziesz sie przy tym swietnie bawiła. Ja całe swieta próbuje udziergac kosz ze zpaghetti, ale nie wiem ile razy juz prułam :) kiedyś dotrę do końca, mam nadzieje ;)
   W zapasie mam tez własnej roboty notes, pozostało tylko całość połączyć, wieczory długie a u Mamy w domu wieksze możliwości ;)

   Usuń
  6. Trzymam kciuki za ten kosz-w końcu na pewno się uda-grunt to się nie poddawać : ). Miłego,kreatywnego wypoczynku życzę : ).

   Usuń

Bardzo dziękuję za każde pozostawione miłe słowo :)